News Story

Saturday’s scores and fixtures



Barry Town

P

P

00:00

Aberystwyth Town

Caernarfon Town

P

P

00:00

Cardiff Metropolitan University

Cefn Druids

P

P

00:00

Newtown AFC

Connah’s Quay Nomads

P

P

00:00

Haverfordwest County

Flint Town United

P

P

00:00

Penybont

The New Saints FC

P

P

00:00

Bala Town FC

Atherton Collieries

P

P

15:00

Stafford Rangers

Buxton

P

P

15:00

Warrington Town

FC United of Manchester

P

P

15:00

South Shields

Gainsborough Trinity

P

P

15:00

Bamber Bridge

Grantham

P

P

15:00

Ashton Utd

Hyde

P

P

15:00

Mickleover Sports

Morpeth Town

P

P

15:00

Stalybridge

Nantwich Town

P

P

15:00

Matlock Town

Scarborough Athletic

P

P

15:00

Basford United

Whitby Town

P

P

15:00

Radcliffe

Witton Albion

P

P

15:00

Lancaster City

AFC Fylde

P

P

15:00

Guiseley

AFC Telford United

P

P

15:00

Spennymoor Town

Alfreton Town

P

P

15:00

York City

Blyth Spartans

P

P

15:00

Leamington

Brackley Town

0

0

15:00

Chorley

Bradford P A

P

P

15:00

Farsley

Curzon Ashton

P

P

15:00

Boston United

Darlington

P

P

15:00

Gloucester

Hereford FC

P

P

15:00

Gateshead

Kettering Town

P

P

15:00

Chester FC

Southport

P

P

15:00

Kidderminster Harriers

KV Oostende

0

0

15:15

Sint-Truidense VV

Cercle Brugge KSV

0

0

17:30

Mechelen

Waasland Beveren

0

0

17:30

Club Brugge

Standard Liege

0

0

19:45

Oud-Heverlee Leuven

Beaconsfield

0

0

15:00

Merthyr Town

Chesham

P

P

15:00

Wimborne Town

Dorchester

P

P

15:00

Yate

Farnborough

P

P

15:00

Gosport Borough

Hayes & Yeading

P

P

15:00

Poole Town

Metropolitan Police

P

P

15:00

Weston-s-Mare

Salisbury FC

P

P

15:00

Swindon Supermarine

Salisbury FC

P

P

15:00

Harrow Borough

Tiverton Town

P

P

15:00

Swindon Supermarine

Tiverton Town

P

P

15:00

Harrow Borough

Truro City

P

P

15:00

Hendon

Walton Casuals

P

P

15:00

Taunton

Piast Gliwice

0

0

14:00

Slask Wroclaw

Pogon Szczecin

0

0

16:30

Cracovia

Bath City

P

P

15:00

Ebbsfleet United

Billericay Town

0

0

15:00

St Albans

Braintree Town

P

P

15:00

Dulwich Hamlet

Dartford

0

0

15:00

Welling United

Dorking Wanderers

P

P

15:00

Chippenham Town

Eastbourne Borough

0

0

15:00

Hungerford Town

Hampton & Richmond

P

P

15:00

Maidstone Utd

Hemel Hempstead

P

P

15:00

Concord Rangers

Hemel Hempstead

0

0

15:00

Dorking Wanderers

Slough

P

P

15:00

Chelmsford

Tonbridge Angels

0

0

15:00

Hampton & Richmond

Mezokovesd Zsory

0

0

16:00

Budapest Honved

MTK Budapest

0

0

18:30

Ujpesti Football Club

Brescia

0

0

13:00

Cittadella

Frosinone

0

0

13:00

Venezia

Pescara

0

0

13:00

Reggina

Salernitana

0

0

13:00

Chievo

Pordenone

0

0

17:00

Vicenza

Atromitos Athens

0

0

17:30

Panathinaikos

Coleraine

0

0

15:00

Portadown

Dungannon Swifts

0

0

15:00

Carrick Rangers

Glenavon

0

0

15:00

Ballymena United

Glentoran

0

0

15:00

Cliftonville

Larne

0

0

15:00

Warrenpoint Town

Crusaders

0

0

17:30

Linfield

.


คาสิโน77
saคาสิโน
รอยัล คาสิโน
คาสิโน 777
คาสิโน 888